CROSS TEJPING (TRIGGER, AKU TEJPING) – Jesenice

Momentálně není vypsán termín pro tento kurz. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nabízíme i kurzy na míru přímo na vašem pracovišti.

 9:00 – 17:00

Cena: 2500 Kč

Místo konání: SATEMA, Říčanská 1177, Jesenice (Lékařský dům)

Metoda, která využívá speciálně vytvořených tejpů pro stimulaci akupunkturních a spoušťových bodů. Nalepením těchto tejpů ovlivníme funkci svalového a kloubního aparátu. Na rozdíl od kineziologického tejpingu, který lepíme v průběhu svalových vláken, cross tejping lepíme přímo do oblasti spoušťových bodů, které jsou ve svalech a ovlivňují svojí aktivitou funkci svalového a kloubního aparátu. Zároveň můžeme corss tejpy používat z pohledu východních filozofií pro zlepšení toku energie v meridiánech a vytvářet tak harmonizaci organismu po stránce tělesné i duševní. Nalepením cross tejpů stimulujeme akupresurní body, které harmonizují nejen pohybový aparát, ale také prostředí vnitřní (např. bolestivá menstruace, bolesti hlavy, záněty dutin, bolesti v oblasti dutiny ústní po trhání zubů, posílení imunitního systému atd.)

Při těchto technikách je velmi důležité, aby se terapeut naučil body najít, vyšetřit a ošetřit cross tejpy.

Kurzu se můžou zúčastnit všichni ti, kteří se zaobírají alternativní medicínou, tradiční čínskou medicínou, Ajurvédou, ale také ti, kteří se zabývají pohybem, pohybovou terapií (lékaři, fyzioterapeuti, maséři, trenéři).

Přečetl jsem si Podmínky účasti na semináři a souhlasím s nimi

Přečetl jsem si Podmínky ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi


Posted in Semináře.