RCT – Roller Core Training – Jesenice

Jednodenní seminář - ukončen certifikátem.

Termíny:

25.09.2024

9:00 - 17:00

Místo:  Satema - Lékařský dům, Říčanská 1177, 252 42 Jesenice

Cena:     ̶3̶ 5̶0̶0̶ ̶K̶č̶  2 800 Kč/osobu 

Pokud přijdete ve dvou, cena 5 000 Kč/2 osoby.

Popis semináře:

Komplexně pojatý odborný seminář, využívající různé velikosti pěnových válců, s jejichž pomocí můžete cíleně aktivovat hluboký stabilizační systém, zlepšit koordinaci a flexibilitu těla. Cvičením s válci dochází k mobilizaci páteře, zlepšení její flexibility, ovlivníte jimi fasciální systém i svalovou soustavu. Válce můžete použít k masáži, uvolňování, protahování i posilování. Naučíte se provádět efektivní automasáž svalů, spoušťových bodů (trigger points), fascií a pomůžete zmírnění bolesti a ztuhlosti svalů vzniklé vlivem přetížení.

Program:

1. hluboký stabilizační systém páteře - CORE,

2. svaly, vazy a fasciální systém,

3. myofasciální uvolnění a trigger points,

4. praktické využití válců k aktivaci CORE, ovlivňování svalů, fascií a trigger points,

5. diskuse a zodpovězení dotazů.

„Při cvičení je klíčová správná technika, velikost válce i materiál, ze kterého je vyroben. Podle aktuálních obtíží či potřeb, dokážeme každému doporučit vhodné cvičení i vybavení, ať jde o sportovce, těžce pracující, účastníky se sedavým způsobem života či obtížemi pohybového aparátu.​”

Hlavní lektor:     PETR MAROUŠEK, PT, CTI

Mezinárodně uznávaný a diplomovaný specialista-fyzioterapeut, který pravidelně pořádá odborné semináře pro lékaře, fyzioterapeuty a další odborníky i pro laickou veřejnost. Kromě lektorování na vysokých školách UK FTVS a Palestra se dále věnuje školící činnosti i ve specializovaných předních pracovištích ČR i zahraničí. Spolupracuje například s Centrem pohybové medicíny prof. Koláře, kde proškolil tým specialistů v oblasti kineziologického tejpování.

Přečetl jsem si Podmínky účasti na semináři a souhlasím s nimi

Přečetl jsem si Podmínky ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi


UČASTNÍK ZÍSKÁVÁ ROLLER JAKO DÁREK

Posted in Semináře.