RCT – Roller Core Training – Liberec

podzim 2017 – jednodenní seminář

Místo výuky: Power fitness Liberec

Cena: 2800 Kč

Popis semináře:

Komplexně pojatý odborný seminář, využívající různé velikosti pěnových válců, s jejichž pomocí můžete cíleně aktivovat hluboký stabilizační systém, zlepšit koordinaci a flexibilitu těla. Cvičením s válci dochází k mobilizaci páteře, zlepšení její flexibility, ovlivníte jimi fasciální systém i svalovou soustavu. Válce můžete použít k masáži, uvolňování, protahování i posilování. Naučíte se provádět efektivní automasáž svalů, spoušťových bodů (trigger points), fascií a pomůžete zmírnění bolesti a ztuhlosti svalů vzniklé vlivem přetížení.

Program:

1. hluboký stabilizační systém páteře – CORE,

2. svaly, vazy a fasciální systém,

3. myofasciální uvolnění a trigger points,

4. praktické využití válců k aktivaci CORE, ovlivňování svalů, fascií a trigger points,

5. diskuse a zodpovězení dotazů.

„Při cvičení je klíčová správná technika, velikost válce i materiál, ze kterého je vyroben. Podle aktuálních obtíží či potřeb, dokážeme každému doporučit vhodné cvičení i vybavení, ať jde o sportovce, těžce pracující, účastníky se sedavým způsobem života či obtížemi pohybového aparátu.​”

Hlavní lektor:     PETR MAROUŠEK, PT, CTI

Mezinárodně uznávaný a diplomovaný specialista-fyzioterapeut, který pravidelně pořádá odborné semináře pro lékaře, fyzioterapeuty a další odborníky i pro laickou veřejnost. Kromě lektorování na vysokých školách UK FTVS a Palestra se dále věnuje školící činnosti i ve specializovaných předních pracovištích ČR i zahraničí. Spolupracuje například s Centrem pohybové medicíny prof. Koláře, kde proškolil tým specialistů v oblasti kineziologického tejpování.

Každý účastník obdrží válec jako dárek.

Přečetl jsem si Podmínky účasti na semináři a souhlasím s nimi

Posted in Nezařazené.