Kineziologický tejping v praxi terapeuta – Ostrava 22.-23. 6. 2019

Datum a čas: 22. - 23. června  2019

Sobota: 9:00 - 18:00

Neděle: 9:00 - 17:00

Místo: Ostrava (místo bude upřesněno)

Cena:    5 200 Kč  4 600 Kč

Popis semináře:

Zveme všechny příznivce pohybu na intenzivní odborný kurz, věnující se problematice kineziologického tejpování. Tento kurz je vhodný zejména pro trenéry, maséry, instruktory, fyzioterapeuty i aktivní sportovce se základní znalostí svalové anatomie. Nemějte obavy z toho, že budete jen dívat na lektora jak tejpuje na figurantovi jak je někde zvykem. U nás si vše vyzkoušíte sami na sobě ve dvojicích či trojicích. Kurz bude především o praxi. Za víkend spotřebujeme desítky metrů tejpovacích pásek. Na semináři si ukážeme základní svalové a kloubní techniky ošetření pomocí tejpů v celé ose lidského těla. Díky omezené kapacitě kurzu je výuka velmi efektivní.

Kurz je ukončený certifikátem a je vhodný pro trenéry, maséry, fyzioterapeuty, zdravotní sestry, lékaře.

„Při semináři klademe důraz na praktickou dovednost a individuální přístup. Nemějte obavy z toho, že se budete jen dívat, jak lektor tejpuje figuranta, jak bývá jinde zvykem. Vše si vysvětlíme a následně vyzkoušíme sami na sobě ve dvojicích či trojicích.”

Hlavní lektor:     PETR MAROUŠEK, PT, CTI

Mezinárodně uznánavaný a diplomovaný specialista-fyzioterapeut, který jako jediný v Evropě má pověření (CTI - Certificate taping instructor) od nadnárodní společnosti BSN Medical k praktikování výuky kineziologického tejpování v mezinárodním rozsahu. Tejpování se věnuje již více než 10 let a zúčastnil se nespočtu odborných kurzů českého i mezinárodního rozsahu. Pravidelně pořádá akreditované odborné semináře pro lékaře, fyzioterapeuty a další odborníky i pro laickou veřejnost. Spolupracuje například s Centrem pohybové medicíny prof. Koláře, kde proškolil tým specialistů v oblasti kineziologie a diagnostických rozborů.

Přečetl jsem si Podmínky účasti na semináři a souhlasím s nimi

Přečetl jsem si Podmínky ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi

Posted in Semináře.